П`ятниця, 28.02.2020, 09:33Під Хмарою

Свіже відео

Погода наших міст

Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні

Новини

ЛічильникМи є рух «Життя», чому рух? Тому, що  ми рухаємося до мети, життя  - це рух. В баченні нашого руху сьогодні є, в першу чергу, якомога більше збудити молодих людей, які є майбутнім нашої нації, привести їх до найважливіших відповідей на всі їхні нинішні питання, намагатися разом знайти відповідь, яке має бути наше майбутнє, де щастя сьогодні для нашого народу.

 

І саме молодь – це та частина суспільства, якій належить будувати Україну. Тому, акцент в нашій праці ставимо на молодь, бо віримо, що цей останній час – це час молодих людей. Це час прогресивних людей, які хочуть діяти, які розуміють, що їхнє майбутнє в їхніх руках.

 

Отож, основою руху  «Життя» є те, щоб привести українську молодь, а зокрема, з нашого Західного регіону України, до розуміння глибоких християнських цінностей, які зводяться до одного, що життя є тільки в Ісусі Христі. Для того, щоб вже сьогодні наша молодь, натхнена Духом Святим і Божою Любов’ю, вершила Господні справи і піднімала нашу державу і націю на справжнє духовно-здорове життя.

 

Ми зрозуміли, що життя - це вода, яка розтікається довкола, і ще від початку нашої роботи, побачили, що Господь розкопав цю криницю в Новому Роздолі, і потекла вода, а так як вона рухома, то не може бути застояна в одному місці. Тому, сьогодні ми зробили крок і пішли дальше, по сусідніх містах відкривши осередки молодіжного руху «Життя». Це Ходорів, Жидачів, Миколаїв, Стрий – найперші наші міста, яких досягає ця жива вода Христової вістки для галицької молоді.

 

Формуючи в Новому Роздолі християнську спільноту «Життя», яка не має якогось конфесійного напрямку, а має за ціль тільки одне, привести людей до пізнання Христа, бо тільки Він як наш Бог дає спасіння, прагнемо до духовного відродження України.


Християнський Рух "Життя": християнська спільнота міста Новий Розділ
20.12.09Олег і Слава Отюські - засновники та керівники Християнського руху
"Життя" в місті Новий Розділ.

Логування

Логін:
Пароль:

Дивися

Наше опитування

Чи хотіли б Ви потрапити в НЕБО і літати там, і співати там??
Всего ответов: 78

Цікаве до читання


Мистецьке

Слайд-шоу від Боді

Пошук

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
                                                                                                        
              
                                   Християнський Рух "Життя" © 2020